Genel

Dökme Madlen Çikolata

Toptan dökme madlen çikolata fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlara sargılı veya sargısız madlen çikolata satışımız bulunmaktadır.

Dökme Madlen Çikolata Fiyatı

Ortalama olarak 35 tl ile 110 arasında değişiklik göstermektedir. İç piyasa dengelerine göre fiyatlar sürekli olarak farklılaşmaktadır. Çikolata sektöründe hammadde ithal edildiği için fiyatlarda dengesizlik normal karşılanmaktadır. İşletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, parça çikolata, damla drop, kırıntı

, toz çikolata, mat fıstık çeşitleri en fazla değişkenlik gösteren ürünlerdir.

Dökme Madlen Çikolata Satan Firmaları

Madlen çikolatayı tüm çikolata üreticileri ne yazık ki üretmemektedir. İç piyasaya çalışan çikolata üreticileri genellikle madlen üretirler. En bilinen madlen çikolata üretici firmaları şunlardır; Artu Çikolata, Melodi Çikolata, Luca Çikolata, Bolçi Çikolata, Oliver Çikolata, Pelit Çikolata, Ülker Çikolata, Nestle Çikolata ve Elit Çikolatadır.

Dökme Madlen Çikolata Ambalajı

Madlen çikolata sargısında kullanılan kağıtların üretimde hammadde olarak kullanılan alüminyum folyo ağırlıklı olarak AMCOR ve SYMETAL firmalarından temin edilmektedir. Diğer malzemeler için ise yine yurt dışından ve yurt içinden olmak üzere çeşitli tedarikçileri bulunmaktadır. Artu Çikolata Fabrikasında, fabrikasında 2 adet tifdruk baskı, 1 adet laminasyon, 1 adet dilme, 1 adet aktarma ve 1 adet gofraj makinesi  ile üretim yapmaya bağlamıştır. Üretiminin tamamını çikolata sektörü oluşturmaktadır. Çikolata imalatında genellikle metalize, alüminyum çikolata kağıtları ve kağıt lamineli alüminyum folyolar kullanılmaktadır. Metalize Çikolata Ambalajları çikolata ambalajlama, sarma işlemi için ihtiyacınız olan üründür. Metalize Çikolata Ambalajları, metalize yapısı sayesinde göz dolduran bir estetik yapıya sahiptir. Aynı zamanda çikolata şeklini çok kesin hatlarla belirtmediği için dolgun bir görünüm sağlar. Daha çok kat hafızası olan bir ürün olarak kullanılır. İsteğe göre laminasyon imkanı vardır. Yüksek baskı kabiliyetimiz sayesinde beklentileri fazlasıyla karşılıyoruz. Firmalara özgü boyutlarda ve tasarımlarda özel üretimde yapılabilmektedir. Çikolata sargı ve çikolata vakum makinalarında performansı olumsuz yönde etkilemeyen ürünler kullanmak gerekir. Çikolata sektöründe kullanılan çikolata sargı kağıtları genellikle kağıt lamineli alüminyum folyo, metalize çikolata kağıdı, kısır çikolata kağıdı, metalik çikolata ambalajı, metalize çikolata folyosu, metalize çikolata sargısı, parlak çikolata folyosu isimleriyle bilinirler.

Online Dökme Madlen Çikolata Satan Platformlar

Trendyol bu platformlar arasındaki en popüler olan mecradır. Trendyolun ardından Instagram, Sahibinden, Gitti Gidiyor, Ebay, Amazon, Hepsiburada, Letgo gibi platformlar gelmektedir.

Dökme Madlen Çikolatayı Kimler Alır

Organizasyon şirketleri, hastaneler, butik çikolatacılar, Nişantaşı çikolatacıları, Eminönü toptancıları, gıda işi yapan toptancılar, dijital satış platformları

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like