Genel

Draje Nasıl Yapılır ?

Draje danışmanlık için bizi 0539 4540673 nolu telefondan arıyabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda şartlandırılmış draje odaları anahtar teslim üretim sağlamaktayız. Sıfır ve İkinci el draje makinaları ile tam bir danışmanlık !!

Draje ve Çikolata Liste Fiyatları:

Sargılı Madlen Çikolata 90 ₺

Badem Draje: 86 ₺

Bonibon 55 ₺

Çakıltaşı 57 ₺

Sütlü Konfiseri: 49 ₺

Damla Çikolata: 52 ₺

Pul Çikolata: 53 ₺

Bitter Konfiseri: 55 ₺

Sütlü Kuvertür: 60 ₺

Beyaz Renk Yuvarlak Metal Kutu Fiyatı: 28 ₺

Gümüş Renk Yuvarlak Metal Kutu 27 ₺

Gold Renk Yuvarlak Metal Kutu 27 ₺

Sargılı Kalp Çikolata 119 ₺

Oluklu Speysiyel Çikolata 120 tl

Parça Çikolata: 55

Draje Nedir? Dışı şeker veya çikolata kaplı olan parlak hap veya taş görünümlü ve genellikle yuvarlak olan kuruyemiş çeşididir. Günümüzde oldukça sevilerek tüketilen ve genellikle kahvenin yanında tercih edilen bir lezzettir. Barındırdığı besin değerlerinin yüksek olmasından dolayı aşırıya kaçılmadığı sürece fındıklı draje, badem draje ve fıstık draje oldukça faydalıdır. Özellikle A vitamini ve C vitamini barındırıyor olması ve protein değerinden dolayı göz sağlığına ve bağışıklığa iyi gelir. Günlük 2000 kalorinin yer aldığı diyetisyen kontrolündeki diyet programlarında, tüketilmesi için fındıklı draje de yer almaktadır.  Kahvelerin ya da tatlıların yanını süsleyen, tadı ile damakları şenlendiren drajeler artık evlerde de yapılabiliyor fakat endüstriyel olarak faliyet yapmak istiyorsanız bir atölyeye veya bir tesise ihtiyacınız var.

Draje Kaplama Makinası: Draje tavası fındık, fıstık, şekerleme gibi çeşitli ürünlerin çikolata ile kaplanmasında kullanılmaktadır. Draje kazanları: Üretim kapasitesine ve tipine göre tek veya çift kazanlı olarak imal edilebilmektedir. 304 paslanmaz çelikten imal edilir. Kaplama kazanı ısıtılmak istenirse makineye ilave olarak ısıtıcı bek eklenir. Boşaltma sistemi manuel olarak yapılmaktadır. Portatif ayakların yer yön değiştirme işlemini kolaylıkla yapması üreticiye geniş hareket alanı sağlar.

Kaplama kazanı değişik şekerlemelerin, kuruyemişlerin, kuru meyvelerin şeker şurubu veya çikolata ile kaplanmasında kullanılır. Sürücü yardımı ile tambur istenilen dönme hızında ayarlanabilir. Hava ısıtıcısı ve üfleme fanı makinaya akuple edilebilir. Esnek alüminyum boru ile hava yönü istenilen şekilde ayarlanabilir. Kuru meyve, kuruyemiş ve şekerlemeleriniz komple AISI304 paslanmaz malzemeden üretilmiş olan kaplama kazanı’nda ürünlerinizi kaplayın.

DRAJE (KAPLAMA) KAZANI

Teknik Özellikler:

  • Paslanmaz draje kazanı AISI 304 kalite
  • İstenilen kapasitelerde draje kazan üretimi
  • Dijital hız ayar kontrolü
  • Paslanmaz AISI 304 kalite komple gövde
  • BÜYÜK Tesis kurulumları için soğutma havalandırma (sıcak-soğuk) üniteleri kurmaktayız

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like