Genel

Madlen Çikolata Firması

Şirketimiz bünyesinde çalışan personellere dış ticaret ve e-ticaret eğitimi verilmiştir. Ayrıca Formül ustalarımız ileri seviye çikolata yapımı eğitimi almışlardır. 2019 yılında Londra ve Manchester’da 4 aylık çikolata workshop’larına katıldılar. Çikolata workshoplarında başarı sertifikası almaya hak kazandılar. Ardından ustalarımızın geliştirdikleri madlen çikolata formülleriyle doğal ve el yapımı ürünleriyle öne çıkan ve geniş ürün yelpazesine sahip kendi Madlen çikolata markalarını yarattılar.

Ekibimiz sürekli olarak taze ve birinci sınıf madlen çikolata üretimi yapmaktadır. Madlen çikolatalarımız geleneksel temperleme yöntemleriyle üretilmektedir. Daha sonrasında üretilen madlen çikolata mermerde soğuma süreci ile üretimin tamamlanması ardından siz değerli müşterilerimiz için sargı makinalarımızda sarılmaktadır.

Madlen çikolatalarımızda hayvansal yağ, katkı maddesi, glikoz şurubu, renklendiriciler, kötü yağlar, çikolata aroması gibi katkı maddeleri bulunmamaktadır.

7/24 Toptan Madlen siparişi verebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp hattımız sürekli online. Türkiye’nin ve Avrupa’nın her yerine teslimatımız vardır.

Madlen Çikolata Hakkında Bilinmesi Gereken Dipnotlar

  • Hiç kuşkusuz herkes tarafından sevilen ve beğenilen Madlen çikolata özel günlerimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Genellikle dini bayram ziyaretlerinde, tebrik ya da kutlamalarda, bebek doğum organizasyonlarında pek çok kişi sevdiklerine hediye çikolata alternatifleri arasında madlen çikolataları tercih eder. Madlen çikolatalar sargısız olarak seperetörlere dizi kutu halinde satılmaktadır. Kimi zamanda sargılı madlen çikolata halinde ve süslenmiş olarak hediyelik olarak satılmaktadır.
  • Madlen kelimesi Fransız pastacısı olan Madeleine Paulmier’in isminden gelmektedir. Yani Madeleine sözcüğünün dilimizdeki karşılığı madlen olarak yer almıştır. Kimileri ise madalyona benzediği için bu ismi aldığını söylemektedir. Şeker, kakao ile kakaonun yağından oluşan Madlen çikolata özel günlerimizde bizlere eşlik eden klasikleşmiş lezzetlerimizden biridir. En çok bitter ve sütlü çikolata olarak tercih edilmektedir.
  • Madlen çikolata , bazen de Türk kahvelerinin yanında servis edilmektedir. Gündelik hayatımızın çoğu alanında yer edinen bir çikolata türüdür.
  • Madlen çikolata üzerinde çeşitli şekiller bulunmaktadır. Her firmanın kendine özgü bir baskı şekli bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like