Genel

Madlen Çikolata Nedir ?

Son yılların en popüler çikolata modellerinden biri haline gelen Madlen Çikolata hakkında her şeyi sizler için araştırdık. Buyurun size harika bir faydalı yazı.

Öncelikle En Kaliteli ve En Ekonomik Madlen Çikolataya 0539 454 0673 numaralı telefondan toptan olarak ulaşabilirsiniz. Madlen çikolata özel günlerin, sunum ve ikramların en gözde çikolatasıdır. Madlen çikolata kategorisinde birçok farklı ambalaj ve tasarıma sahip ürünlere bu yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Madlen çikolata ismiyle özdeşlemiş olan belli başlı markalar vardır. Bunlar Eminönü’nde bulunan Artu Çikolata, Yücel Şekerleme, Melodi Çikolata, Elit Çikolata, Ülker Çikolata, Pelit Çikolata firmalarıdır. Fatih’in Eminönü’nü semtinde onlarca madlen çikolata satan şekerleme firması vardır. Bunlar arasında en popüler olan Artu Çikolata firmasıdır diyebiliriz. Yine Artu Çikolata kadar popüler olan bir diğer işletme de Yücel Şekerleme’dir.

Çikolatanızı satın alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi yüksek kalite ve hijyen standartlarında belgelere sahip gerçek çikolata üretiminin olmasıdır. Piyasada çikolata adı altında farklı ürünler üretilmektedir. Merdiven altı diye tabir edilen işletmelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Madlen Çikolata Fiyatları

Madlen Çikolata, fiyatları çeşitli sebeplerle fiyat farklılıkları göstermektedir. Bu farklılığın en temel iki sebebi vardır. Birincisi ürünün içeriğinde kullanılan hammadde kalitesine bağlı olarak fiyat politikasıdır. İkincisi ise madlen çikolata ürününün ambalajlama maliyetleridir. Renkli kutularda, gramaj, lezzet içeriği gibi farklılıklar bulunur. Dolayısıyla fiyatlar çeşitlilik göstermektedir. Madlen çikolata kaç gr olduğuna bağlı olarak madlen çikolata fiyatları belirlenir. Kutulu madlen çikolata almaktansa kiloluk madlen çikolata almanızı tavsiye ederiz. Fiyatları kesinlikle daha uygundur. Maliyet açısından en doğru ürün kiloluk madlen çikolatadır. Ayrıca ülkemizde yaşanan alüminyum problemi yüzünden gümüş renkli sargılı çikolata fiyatları artmaktadır. Piyasada zar zor bulunan bir üründür.

Madlen Çikolata Dışında Popüler Hale Gelmiş Çikolata Çeşitleri

Kalp çikolata, tablet çikolata, oluklu çikolata, Noel baba çikolata, çakıl taşı çikolata, draje çikolata, şemşiye çikolata, büyük draje çikolata, special çikolata, dolgulu çikolata, pul çikolata, bar çikolata, truf çikolata, artizan çikolata, kaşık çikolata, dikdörtgen çikolata, baton çikolata

Baskılı Olarak Satışı En Çok Yapılan Çikolatalar

Söz çikolatası, nikah çikolatası, isteme çikolatası, logolu çikolata, doğum günü çikolatası, nişan çikolatası, bebek çikolatası, bayram çikolatası, teşekkür çikolatası, tebrik çikolatası, sünnet çikolatası, hediye çikolata, sevgiliye çikolata

Kişiye Özel Madlen Çikolata

Çikolata üzerine her türlü mesajlarınız işlenebilen madlen çikolata modelidir. Çikolata ölçütleri ve çikolatanın gramajları tüketiciler tarafından belirlenir. Genellikle bu tür ürünleri hazırlamak meşakkatli olduğu için 5-7 gün sürebilmektedir. Üretim aşaması bittikten hemen sonra gün içerisinde kargoya verilmektedir. Ülkemizde madlen çikolatalar Helal belgeli olup Domuz yağı ve türevi kullanılmamaktadır. Sargılı olan madlen çikolatalar özel kutularda ve folyo ile sarılıdır. Folyo sarımı ise tamamen makinelerde yapılmaktadır. El değmeden özenle ebatlanıp ambalajlanırlar.

Ülkemizde En Bilinen Madlen Çikolata Üreticileri

Artu Çikolata, Melodi Çikolata, Bind Çikolata, Pelit Çikolata, Ülker Çikolata, Elit Çikolata, Bolçi Çikolata, Godiva Çikolata, Mabel Çikolata, Divan Çikolata, Katsan Çikolata, Şölen Çikolata

Madlen Çikolata Nasıl Ambalajlanır ?

Madlen çikolata genellikle paketlidir. Bu paket kimi zaman bir kutu kimi zaman bir metal kutudur. En çok internette; dekorlu karton kutu, metal teneke kutu, asetatlı karton kutu, bölmeli mukavva kutu, şeffaf polyester kutu, dekorlu yuvarlak kutu, kraft kutu, doypack kilitli poşet içerisinde satılmaktadır.

Madlen Çikolata En Fazla Satıldığı Dijital Pazarlama Platformları

Trendyol, Instagram, Facebook, Gitti Gidiyor, Cimri, Sahibinden, Hepsi Burada, Çiçek Sepeti, Ebay, Amazon, N11

Madlen Çikolata Dağıtımını En Fazla Sağlayan Kargo Firmaları

Mng Kargo, Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, UPS Kargo, Ptt Kargı, DHL Kargo, Sürat Kargo

Madlen Çikolatanın En Fazla Satıldığı Şehirler

İstanbul, Edirne, Adana, Konya, İzmir, Sivas, Trabzon, Siirt, Antalya, Erzurum, Çanakkale

, Kocaeli, Sakarya, Rize

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like