Genel

Madlen Çikolata Satış Noktaları

Madlen Çikolata Toptan Satış: 0539 454 0673

Madlen çikolata denilince akla gelenlikle belli başlı markalar gelir. Fakat ülkemizde Eminönü toptancıları diye bir gerçek vardır. Her sektörde olduğu gibi Eminönü çikolata sektöründe de öncü satış noktalarının başında gelmektedir. Madlen çikolatanın içerisinde Bitter madlen çikolata [şeker, kakao kitlesi, kakao yağı, emülgatör (ayçiçek lesitini)], Sütlü madlen çikolata [şeker, kakao yağı, süt tozu, peyniraltı suyu tozu, kakao kitlesi, emülgatör (ayçiçek lesitini), doğal aroma verici (vanilya)] bulunmaktadır. Ayrıca madlen çikolataların kalitesi hiç kuşkusuz tartışılmaz. Elbette bu kaliteli çikolataları kaliteli bir firmadan satın alırsanız, yaşadığınız alışveriş deneyimi de kaliteli olacağı muhakkak. Gerçek bitter madlen çikolata ve sütlü madlen çikolata formülasyonu kullanılarak üretilen madlen çikolatalar, bugün tüm Türkiye’de sevilerek ve afiyetle tüketmektedir. Ayrıca çoğu zamanda bir hediyelik olarak sunulmaktadır. Madlen çikolatanın adı hediyelik ile özdeşleşmektedir. Kaliteli madlen çikolata malzemeleri ile üretilen bu çikolatalardan satın almak isterseniz, şu an Doğru yol haritasına göz atmaktasınız. En iyi madlen çikolatayı; Artu çikolata, Luca çikolata, Nestle çikolata, Katsan çikolata, Ülker çikolata, Narman çikolata, Melodi çikolata, Oliver çikolata

, Pelit çikolata üretmektedir.

ÇİKOLATA TÜRLERİ

Hangi türde, şekilde, boyutta ve fiyatta olursa olsun insan çikolata yeyince hatta kimi zaman adını dahi duyduğunda yüzüne tatlı bir tebbüssüm konar. Yüzüne konan bu tatlı tebbesüm kimi zaman da bir kahkahaya bürünür. Özelikle bihter ve sütlü çikolatar ise insanın mutluluğuna mutluluk katar. Kışın veya yaz veya sonbahar ve bahar hiç fark etmez. İnsan çikolatayı dört mevsim tüketebilir. Kimileri sıcak çikolata kimileri hindistan çevizli kimileri de bir gofret üzerinde yiyebilir. Kimileri de bebekleri yeni doğunca insanları bu mutluluğa ortak etmek için bunları insanlara ikram eder.

En çok tüketilen çikolata hangileridir?

Kutu çikolatalar çok fazla tüketilirken ülkemizde özellikle her bütçeye uygun olan çikolata tüketilmektedir. Kutu çikolatalar saklaması, yollanması kimi risleri barındırsa da özellikle de madlen çikolatalar ülkemizde sık sık tüketilir. Özellikle Trabzon, Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyükşehirlerin yanı sıra Eminönün’den tüm Anadolu’ya dağıtılan madlen çikolatalar tüm ülkeye buradan gönderilmektedir. El değmeden paketlenen madlen çikolatalar aynı zamanda ucuzluğu ile de insanları mutlu etmektedir.

Madlen çikolata nedir?

Madlen çikolata paketlenen ve kakao çiçeğinden elde edilen bir çikolata türüdür. Evde kimi zaman annemizin bize kek içine koyduğu ve yerken yüzümüze bir tebbüs getiren çikolatadır. Evde yapımı kolay olurken günümüzde ise ulaşım kolay olduğundan bir sipariş ile kapınıza getirilmektedir.

Madlen çikolata nasıl alınır?

-Eminönünden üretilen çikolatalar özel paketlenir.
-Paketlenen çikolatalar el değmeden hazırlanır.
-Özel günlerde madlen çikolatalar tüketilir.
-Madlen çikolatalar ucuzluğu ile bilinir.
-Madlen çikolatar telefon ile sipariş edilir.
-Kargo ile evinize getirilir.

MADLEN ÇİKOLATA TARİFİ

Madlen çikolata Adını Fransız pastacısı Madeleine Paulmier’den alan Şeker, kakao ve kakao yağı ile yapılan az şekerli bir çikolata çeşididir. Madlen çikolata zarafetini ve derin anlamını Fransız ve İtalyan çikolatalarının asaletine borçludur. Madlen çikolata için bilindik kakao lezzetinin, ince ve mükemmel tasarımla birleştiği çikolata türü demek en doğru tanım olacaktır. Bayramlarda, davetlerde, özel günlerde ikramların başında göz kamaştıran madlen çikolatanın çoğunlukla sütlü, bitter, beyaz çikolata çeşitleri mevcut. Madlen çikolata çeşitlerin her birinin kendine has tadı ve dokusu insanı etkilemekte ve kendine çekmektedir. Bu yüzden özel günlerde madlen çikolatanın bulunmadığı sunum tabaklarının ilgi çekmesini bekleyemeyiz.

Peki madlen çikolata nasıl yapılır?

Madlen çikolatar özel bir üretim ile hazırlanır.
Devasa fabrikaların yanı sıra küçük üreticiler de bulunur.
Özellikle küçük üreticiler madlen üretmekte zorluk çekerler.
Bu yüzden de büyük üreticiler hızlı bir üretim yaparlar.
Fabrikalarda hijneyik hazırlanan madlen çikolatalar el değmeden paketlenir.
Özel bir teknik makine ile ssargıları el değmeden yapılır.

Peki madlen çikolata nasıl paketlenir?

Özel üretimler ile yapılan çikolatar fabrikalarda yapılır.
Günde yaklaşık on ton üreti yapan fabrikalardan özel makinelere el değmeden getirilir.
Özel makinelere giren madlen çikolatalar el değmeden güvenli ve hijyenik olarak paketlenir.
Böylece özel günler için hazırlanan paketler kapınıza kargo ile getirilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like