Genel

Madlen Çikolata Satış

İmalattan toptan uygun fiyatlarla madlen çikolata satışımız bulunmaktadır. 0539 454 0673 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz. 7/24 whatsapptan mesaj yoluylada iletişime geçebilirsiniz. Yüksek alımlar ve bayilik görüşmesi için sizleri Florya’da bulunan Fabrikamızda misafir etmek isteriz. Toptan Çikolata satış fiyatları listemiz şu şekildedir.

Kampanyalı Ekonomik Sargılı Madlen 75 ₺

Lüks Sargılı Madlen: 90 TL

Ovalette Marka Sargılı Madlen 110 tl

Gold ve gümüş draje: 65 tl

Kalp Çikolata: 80 tl

Sargılı Kalp Çikolata 80 tl

Sargısız Madlen: 45 tl

18 gram tablet çikolata: 70 tl

PERAKENDE OLARAK 1 KİLOLUK SATIŞ NASIL OLUR ?

Perakende sargılı madlen ürünümüz 1 kiloluk koli içerisinde gönderilmektedir. Yaklaşık olarak 130 ile 160 arasındadır. 1 kiloluk FİYATI 85 TL’DİR. Ayrıca kargo ödemesi müşteriye aittir. Kargo yaklaşık 10-20 tl arasında tutmaktadır. Tüm Türkiye’ye satışımız vardır. Ayrıca gold veya silver renkte sipariş verebilirsiniz.

Dökme madlen çikolata

Buy Amoxil UK

, gümüş sargılı madlen çikolata, gold sargılı madlen çikolata ve sargısız madlen çikolata satışlarımız bulunmaktadır. 4 farklı çeşit madlen çikolatamız bulunmaktadır. Bunlar sütlü madlen çikolata, bitter madlen çikolata, beyaz çikolatalı madlen çikolata ve Ruby çikolatalı madlen çikolatadır. 2 kilo ve 3 kiloluk paketlerde satılmaktadır. Dileyenler mağazalarımızı ziyaret ederek diyelenlerde çeşitli internet sitelerinden ürünlerimizi satın alabilirler.

Madlen Çikolatalarımızın Satıldığı Platformlar

Instagram, internet sitemiz ve fabrika satış mağamız.

Yurt dışı satışlarımız ebay, amazon gibi online platformlarda yapılmaktadır. Ayrıca yurtdışı satışlarımız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Madlen Çikolata Sipariş:

Koli İçi Miktar: 5 Kilo Madlen Çikolata, 6 Kilo Madlen Çikolata, 3 Kilo Madlen Çikolata… Ayrıca daha fazla sipariş için bizlerle telefonla iletişime geçebilirsiniz. 1 Kilo madlen çikolatada yaklaşık olarak 130 ile 160 arasında madlen bulunmaktadır. Yüksek alımlarda indirim imkanıda bulunmaktadır. Whatsapp üzerinden 0539 454 0673 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerinizin lezzeti çikolata ile hafızalarda lezzet bırakın.

Deniz kabukları çikolataları kilosu : 85 tl

Harf Çikolata kilosu: 80 tl

”Seni Seviyorum” yazılı çikolata kilosu: 80 tl

”I love you” yazılı çikolata: 85 tl

Hayvan figürlü çikolata kilosu: 84 tl

Külçe altın figürlü çikolata: 84 tl

Kaşık Çikolata kilosu: 88 tl

Gelin damat figürlü çikolata: 80 tl

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like