Genel

Toptan Madlen

Toptan Madlen Çikolata Satış: 0539 454 0673

Madlen Çikolatanın Kullanım Alanları:

Madlen çikolata bebek doğum organizasyonlarında, bayram tebriklerinde, kahve yanına şekerleme olarak, yeni doğan bebek tebriklerinde, özel günlerde kullanılmaktadır. Genellikle bayram zamanı sargısız olarak kutuda ikram edilmektedir. Fakat tebrik organizasyonlarında gümüş ve gold sargıyla birlikte özel olarak süslenerek servis edilmektedir. Son yıllarda kurumsal şirketlerde markalarınının logolarıyla birlikte kullanmaktadırlar.

Madlen Çikolata İçin Sargı Makinası Üreten Firmalar

Memak, Makrev, Gürmaksan, Shenglipack, Lareka, Artdizayn, lst chocolate machinery, LoeschPack

Madlen Çikolata’nın En Çok Tüketildiği Ülkeler

Almanya

buy kamagra 100mg

, Türkiye, Brezilya, İngiltere, Peru, Kolombiya, Fransa, Tunus, Fas, Irak

Madlen Çikolatanın Saklanma Koşulları

Madlen çikolatanın muhafaza edilmesinde 4 önemki kriter vardır. Uygun oda sıcaklığında saklanmalıdır. En doğru sıcaklık 18-22 derece arasında olmalıdır. Mümkünse nemsiz (düşük nemde olabilir) ve kuru ortamlarda saklanmalıdır. Çikolatanın saklanacağı alanda koku olmamalıdır. Aksi takdirde koku Madlen çikolataya geçebilir. Buzdolabında kesinlikle Madlen çikolata saklanmaz. Hem Madlen çikolatanın gramajı ve inceliği sebebiyle deforme olabilir. Çikolatanın içeriğindeki en önemli bileşen kakaodur. Kakaodan elde edilen kakao yağı çok hassas bir gıda maddesidir. Yüksek ısı veya neme maruz kalması durumunda kakao yağının kristal yapısı bozulur ve kristaller yüzeye çıkar, bu durum tüketicileri sinirlendirebilir. Yüzeye çıkan kristallerin tekrar soğuması çikolatanın üstünde beyazlama yaratır. Bu beyazlama, tadı bozmaz fakat görünümü etkiler. Görünüm çikolatada en önemli kriterlerden bir tanesidir. Ayrıca, çikolata çok kolay kokuyu emen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle hava sızdırmayan kokusuz ortamlarda saklanmalıdır. Son olarak Madlen çikolata, bir sıcak bir soğuk ve tekrar sıcak görmemelidir.

Madlen Çikolata Fiyatları

Madlen çikolata toptan olarak genellikle 33 tl ile 95 tl arasında değişiklik göstermektedir. Madlen çikolatanın sargılı veya sargısız olması fiyatını etkilemektedir. Ayrıca paketleme bütçeleride sürekli olarak değiştiğinden bu durum üreticileri zora soktuğu kadar tüketicileri de rahatsız etmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like